Вітаю.

Перш за все хочу подякувати усім вам за ту довіру, яку ви мені висловили на попередніх виборах. Ми з командою «Самопомочі» йшли на вибори з чіткою програмою дій «Львів-2020». Тоді це був перелік проєктів, які ми пропонували реалізувати. Тепер ми вже звітуємо про кожен із них. На цій карті ви можете ознайомитись з усім, що було зроблено у місті за останні п’ять років. Сьогодні також маю честь оприлюднити нові пріоритети міста до 2024 року. Нинішній план дій отримав назву «24/7» — це сім ключових напрямів розвитку до 2024 року. Це далеко не вичерпний перелік проєктів, за які ми плануємо взятися. Якщо маєте час і натхнення, можете детальніше дізнатися про кожен із них на цій карті. Або ж читайте короткий опис головних пріоритетів.

Бережіть себе, думайте, аналізуйте. І робіть свій вибір для Львова!

Андрій Садовий

Працюємо у Львові

Трамвай на Сихів

Трамвай на Сихів

Вже 4 роки завдяки трамваю з Санта-Барбари до центру люди можуть дістатись за 20-25 хвилин. Разом із тим у цьому проекті місто провело ремонт старого каналізаційного колектора та оновило дорожнє покриття поруч із колією.

Оновлена площа Двірцева

Оновлена площа Двірцева

Тепер тут є новий фонтан та громадський простір. Трамваї та автобуси приїжджають впритул до будівлі вокзалу. Приватні авто і таксі мають окрему смугу для руху та велику зону висадки пасажирів.

310 кілометрів відремонтованих вулиць

310 кілометрів відремонтованих вулиць

Цьогоріч, незважаючи на пандемію коронавірусу, яка несе втрати до бюджету, жодного інфраструктурного проекту місто не відклало. Із великих вулиць, які залишились, незабаром стартуємо ремонт вул. Степана Бандери.

316 нових трамваїв, тролейбусів та автобусів

316 нових трамваїв, тролейбусів та автобусів

Впродовж останніх років місто закупило 9 нових трамваїв Електрон і 30 трамваїв з Берліну, 9 тролейбусів та новий електробус. А ще 253 нових автобуси. У процесі постачання зараз ще 50 нових тролейбусів Електрон.

614 кілометрів нових підземних комунікацій

614 кілометрів нових підземних комунікацій

За останні 15 років у Львові замінили майже 188 кілометрів нових тепломереж, 342 кілометри труб для водопостачання, 53 кілометри - каналізації. А також проклали 31 кілометр нової каналізації.

15 сучасних медіатек

15 сучасних медіатек

У оновлених медіатеках є настільні ігри, книги, комп’ютери із доступом до інтернету, публічні простори для організації лекцій і майстер-класів. До кінця осені місто відремонтує та відкриє для відвідувачів ще 5 таких просторів.

10 комфортних ЦНАПів

10 комфортних ЦНАПів

Всі необхідні послуги доступні в одному місці: паспорт, посвідчення водія, консультації з питань соціального захисту, пільг та субсидій, отримання довідок від пенсійного фонду. Цієї осені відкриють свої двері ще два ЦНАПи.

382 оновлених сквери та двори

382 оновлених сквери та двори

За останні п’ять років у районах відновлено понад 200 об’єктів вуличної інфраструктури - двори, хідники, вуличні меблі, дитячі та спортивні майданчики. Також з’явились 50 нових громадських просторів.

18 басейнів для дитячого плавання

18 басейнів для дитячого плавання

15 басейнів у школах, 2-х - у дошкільних відділеннях шкіл та один басейн у садочку. Ще три вже ремонтуються, а для ще 7-ми зараз місто розробляє проектно-кошторисну документацію.

20 амбулаторій сімейної медицини

20 амбулаторій сімейної медицини

Тут ви можете отримати первинну медичну допомогу, вакцинуватись чи отримати медичну довідку, за бажанням записавшись на прийом онлайн. Надалі будемо розширювати цю мережу.